Nagrada Zlatna koza - Capra d'oro

Kandidature 2019

Kandidature 2019

Turistička zajednica Istarske županije otvorila je 5. studenoga poziv za nominacije za izbor najboljih u turističkom marketingu Istre. Godina u kojoj istarski i hrvatski turizam ispisuju povijesne brojke, ubilježila je i iznimne projekte koji nastavljaju uspješno pomicati granice ostvarenih rezultata.

Inovativni proizvodi
1. La Casa di Matiki
2. Parcele patuljaka Kontići
3. VAP - Verudela Art Park
4. Dječja kazališna predstava "Marova nova obitelj"
5. Tečaj za interpretatore baštine i interpretacijska šetnja Šišanske legende
6. Interpretacijski centar Vlaški puti
7. Istarska filmska komisija - Istria film comision
8. My Valamar app
9. Vodnjanska panorama 360
10. Kad zazvone zvona...
11. Self check-in: kiosk i web aplikacija
12. Autohtoni doživljaj na temu rudarske baštine Labinštine "Lov na blago"


Turistički proizvodi
1. Cheese bar Barolin
2. Quad - Buggy - Kayak - Jet ski safari
3. Kovarska kuća Arsia - Mali muzej rudarstva
4. Istra Premium Camping Resort 5*
5. Bike Center Rabac
6. Valamar Collection Marea Suites
7. Adrenalinski park Kringa
8. Muzej tradicionalne viteške igre Trka na prstenac
9. Pokazno traženje tartufa u podnožju Motovuna
10. Istra outdoor experience
11. Arheološki park Vižula
12. Paleo park, zabavno-edukativni tematski park
13. Adventure park Jangalooz
14. Villa Covri


Vizualne komunikacije
1. Svetica trek | Najavni spot eventa
2. Štrigariji po žminjskeh križina | Promotivni spot
3. Pula Superiorvm - Rimsko vjenčanje | Promotivni film
4. Prolazi kroz vrijeme | Svjetlosne instalacije
5. Balance Mediterranean Spa by Valamar | Vizualni identitet
6. TZ Kanfanar | Vizualni identitet
7. Trka na prstenac 2019 | Najavni spot eventa

Eventi
1. Felixfest 2019
2. Festival Rocks&Stars @ Cave Romane
3. 20. Festival plesa i neverbalnog kazališta
4. Istra & Craft Beer Festival
5. Valamar Trail
6. Vodnjanska špaleta - Spaleta Dignanese
7. 14. Dani meda i 3. Dani mednih delicija središnje Istre
8. 13. ISAP - Internacionalni sajam pršuta u Tinjanu
9. Fešta od fruti u Kaldiru
10. 10. Festival terana i tartufa u Motovunu
11. Festival divova Veli Jože
12. ATP turnir - Plava Laguna Croatia Open Umag
13. Event otvorenja Monte Mulini zone i Grand Park Hotela Rovinj
14. Advent Poreč - Avvento Parenzo
15. Dvigrad Storytelling Tour
16. Rovinj art & more..., kazališno glazbeni festival
17. 15. LegendFest - festival legendi, mitova i priča Istre


Prijedlozi za dodjelu nagrade pojedincima
1. Pino Kuhar
2. Branko Kovačić
3. Maria-Gracia Baćac
4. Milena Perković
5. Svemir Radmilo


Obrazloženja kandidatura po kategorijama:

» Kategorija Inovativni proizvodi
» Kategorija Turistički proizvodi
» Kategorija Vizualne komunikacije
» Kategorija Eventi
» Prijedlozi za dodjelu nagrade pojedincima

» Dobitnici nagrade Zlatna koza - Capra d'oro za 2018.


Prikaži